#Septiņi 07. – Kaut kāds neliels atskats

Noskrietie km, kas saistīti ar šo izaicinājumu: 98,1
Kopā noskrieti km pa šo mēnesi: 171,1

Par to, kas paveikts:
Pats pirmais šajā sarakstā “7 km basām kājām“, kas protams bija neaizmirstams piedzīvojums. Kā arī jauna pieredze skriešanā basām kājām. Mēneša laikā noskrēju vēl pāris reizes, iesaku arī jums pamēgināt.
Nākošais protams ir “21,1 (pusmaratons) – 07.07.” – daļa distances stadionā, daļa pa kalniem. No vienas puses, gribējās to visu, kā vienu skrējienu, bet pēc 05.07 veiktā “Atestāta skrējiena” vairs nebija tās enerģijas, kas būtu, ja nebūtu skrējis tos 28 km.
Dienu vēlāk, 08.07. skrēju savus 7 km uz ātrumu, jeb “7 km zem 33:33” (2013s kā izrādijās). Viss izdevās, kā plānots – 33:32 (vēlāk –  25.07. – uzskrēju pa 31:49)12.07. – “Ogre – Ciemupe” Bija interesanti nomainīt trasīti.
Pēc tam jau noskrēju 7x pa vismaz 7km. Sīkumos neiedziļināšos.
Ar to arī var teikt beidzu visu šī mēneša padarīšanu. Par izaicinājumiem tad vairs tik ļoti nedomāju, un vienkārši skrēju.

Pāris lietas, kas tomēr nesanāca kā plānots:
Kā izrādās es nespēju piecelties tik agri, kā bija domāts – “Finišēt 7 km pirms 7 no rīta”, tas tomēr bija daudz par traku. Man patīk pagulēt.
“7 draudzīgi stadiona apļi ar 7 cilvēkiem” – par šo ilgu laiku nedomāju, līdz bija par vēlu kādu aicināt. Protams mēgināju, bet pat 7 cilvēkus nespēju savākt. Nebija to skrējēju man te.
Runājot par apdzīvotām vietām, līdz kurām man vēl bija jāaizskrien – es vienkārši to vairs nevēlējos. Teorētiski varēju, bet mēneša gaitā neizlēmu par labu skrējieniem uz citām pilsētām.
Praktiski es jau savu mēneša noskrietos km palielināju par 60 km. Līdz šim labākais mēnesis bija 109 km. Tā kā skrējieni uz pilsētām vēl vairāk palielinātu km skaitu. Bet man jau pietika ar to daudzumu, ko paspēju pacelt. Negribēju arī īsti sevi nomocīt.

Jāsāk domāt jauni izaicinājumi.

Advertisements

Iekomentē

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s