24h stafetes posmiņš

Mans posmiņš - 22°°

Mans posmiņš – 22°°

Biju cerējis, ka dabūšu kādu posmu no 18:00 līdz 21:00. Tā kā neesmu rīdzinieks, tad vakara/nakts posmi nebija īsti priekš manis. Uz mirkli pat nodomāju, ka atteikšos no iedalītā posma, un pievienošos kādā citā posmā kompānijas pēc, bet nu kādu iedalīja, ar tādu arī bija jāstrādā.

Īpaši veikmsīgi man nebija sanācis arī ar starta un finiša zonu, jo tas bija vienā un tajā pašā vietā. Vismaz sākumā es to uztvēru kā lielu mīnusu. Savu trasi beigu beigās izveidoju diezgan veiksmīgi, cik nu tas bija iespējams. Apskatīju arī posmus pirms un pēc, kas man palīdzēja izvēlēties pareizāko virzienu.

Uz posma nomaiņas/satikšanās vietu biju ieradies krietni par agru. Teikšu godīgi, es pat sākumā domāju, ka neviens diži neieradīsies un posmu būs jāveic vienatnē. Es patiesībā biju jau tam diezgan gatavs. Biju pastaigājis pa trasi un visur citur apkārt, nedaudz vairāk iesildījies un pavingrojis līdz sāka parādīties pirmie kompanjoni skrējienā. Tad jau arī pamazām nāca tā pārliecība, ka viss būs labi. Tad jau arī sagaidījām, kad ierodas topinjs ar savu grupējumu. Daudzi no viņiem turpināja ceļu arī tālāk.

Šķiet, ka posmu uzsākām skriet astoņi cilvēki un pa ceļam vēl pārīti uzlasijām. Par pašu trasi nav diži ko stāstīt. Bija tikai pārītis pārsteigumu. Viens no tiem bija AB dambja posmā, kur, protams, viss jau bija sagatavots nākošās dienas uguņošanai. Lai cik arī dīvaini tas nebūtu, es to nebiju paredzējis. Mēs to vienkārši ignorējām un tā pat noskrējām paredzēto gabaliņu. Vēl viena forša vieta bija centrā – cilvēku drūzma. Nezinu kā citiem, bet man patika manevrēt starp cilvēkiem. Tā ir viena no lietām, kas man tiešām patīk, kad sanāk skriet Rīgas centrā dienas vidū. Un nē, man vēl nav sanācis nevienu nonest no kājām, vismaz pagaidām ne. Gaidīšu arī citu atsauksmes par tā saukto kultūras kilometru. Bija taču feini, vai ne?

Posmā pieveikti 9,85 km nepilnā stundā. Prieks par paveikto un par visiem, kas piedalijās no sākuma līdz beigām un vēl mazliet.

Posma nomaiņa

Posma nomaiņa

Mana diena ar savu posmu vēl nebeidzās. Patiesībā biju iecerējis skriet gandrīz līdz rītausmai (~5h). Nākošā posma sākumā pazaudēju stafetes balonu, ko pamanīju tikai krietni vēlāk. Pats posms man patika ar maršuta izvēli. Bija ļoti forši. Paldies par to. Posma beigās sāka sāpēt pleci un uzkāpt Dzegužkalnā arī nebija tas vieglākais darbs. Turpat arī sapratu, ka beigšu skriet stafetē un došos atpūsties. Nākamo posma sākumu noskrēju ar visiem kopā, bet Ķīpsalā nogriezu pa taisno uz Vantinieku. Mans individuālais posms līdz atpūtas vietai arī nebija tas vieglākais. Tā nu skrienot/soļojot tika pieveikti vēl pāris kilometu.

Esmu pat ļoti apmierināts ar saviem pieveiktajiem 27 km. Bija jau iecerēts krietni vairāk, bet ja ķermenis saka, ka nevajag, tad nevajag. Es teiktu, ka treniņa nolūkos tas bija pat ļoti labs gabaliņš, ko kādu laiku jau nebiju veicis. Prieks par visiem, kas veica kaut nelielu gabaliņu šajā interesantajā godināšanas stafetē.

Advertisements

One thought on “24h stafetes posmiņš

  1. Atpakaļ ziņojums: 24h stafete

Iekomentē

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s